Najlepszy Sylwester w mieście!

Uaktualniono: 22.11.2018 / Sekcja: / pdf

Uwaga! Uwaga! W tym roku najgorętszy sylwestrowy adres w Gliwicach to Akademicka 50.  Wielka, taneczna impreza, odbędzie się w hali Arena Gliwice. Gościem specjalnym wieczoru będzie piosenkarka Reni Jusis. Miasto Gliwice zaprasza!

Powitanie nowego, 2019 roku będzie dla gliwiczan wyjątkowe. Po raz pierwszy miejska impreza sylwestrowa odbędzie się pod dachem Areny Gliwice.

Spotykamy się 31 grudnia o godz. 21.00. W Małej Arenie będziemy się bawić niezależnie od warunków atmosferycznych – niestraszny nam mróz czy śnieg. Rozgrzejemy się podczas 6-godzinnego maratonu tanecznego z najlepszą muzyką.

Podczas szalonej zabawy zaplanowano także występ Reni Jusis, awangardowej piosenkarki i producentki, która specjalizuje się w muzyce elektronicznej. Dodatkową atrakcją sylwestrowej nocy w Arenie Gliwice będzie też niesamowite laserowe widowisko.

W czasie imprezy będzie działała strefa gastronomiczna, w której będzie można kupić przekąski i napoje, w tym – zgodnie z zapisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych – niskoprocentowy alkohol (do 3,5%).

Wejściówki na powitanie nowego roku w Arenie Gliwice będzie można nabyć od 23 listopada  w kasach Teatru Miejskiego w Gliwicach, na stronie teatr.gliwice.pl oraz na portalu Ticketmaster. Do 14 grudnia bilety w przedsprzedaży będą kosztować 5 zł, od 15 grudnia – 10 zł.

(mm)