Glivitune Festival 2020

Dodano: 09.01.2020 / pdf
młody mężczyzna siedzący na schodach Grubson (fot. materiały promocyjne)
Czas wydarzenia: 
2020-04-24 19:00 do 2020-04-25 23:00
Miejsce wydarzenia: 
Arena Gliwice (ul. Akademicka 50)
Tematyka wydarzenia: 
koncerty hip-hopowe
Organizator: 
Arena Gliwice

Koncerrty, konkursy, pokazy, szkolenia, oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki hip-hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia Dj- skie, taneczne oraz graffiti.

Glivitune Festival 2020 – artyści i line-up

  • Tymek,
  • Żabson,
  • KaeN,
  • Grubson,
  • Malik Montana,
  • Smolasty

Glivitune Festival to koncerty czołówki szeroko pojętego hip-hopu. Dla tych, którzy nie chcą się przemęczać i chcą odpocząć w miłej atmosferze przewidzieliśmy strefy relaksu i gamingu, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych strefach. Wyjątkowym wydarzeniem podczas Festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim, który przybliży uczestnikom historię polskiego rapu, który ukształtował znaczną część naszego pokolenia – wystawa „Zajawka. Śląski hip-hop 1993-2003”, na czas festiwalu przeniesie się do Areny Gliwice.

Glivitune Festival to nie tylko muzyka i sztuka, przewidzieliśmy również szereg działań z obszaru CSR. Chcemy zaangażować naszych uczestników i odbiorców do działań, które przyczynią się do poprawy świadomości o ochronie naszej planety, ale i bezpośrednio zaangażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.

Bilety: dostępne na eventim.pl i ebilet.pl