Dreamstate Europe 2019

Dodano: 27.03.2019 / drukuj / pdf
laser fot. Kris, licencja CC0
Czas wydarzenia: 
2019-04-27 15:30
Miejsce wydarzenia: 
Arena Gliwice (ul. Akademicka 50)
Tematyka wydarzenia: 
festiwal trance'owy
Organizator: 
agencja TME

Jedna z największych i najbardziej prestiżowych trance’owych marek na świecie zagości w Polsce! Mowa o potężnym festiwalu Dreamstate, który wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych.

Event cechuje się fenomenalnym show, w skład którego wchodzi ogromna liczba laserów i innych wyjątkowych efektów, z czego właśnie impreza ta słynie na całym świecie. Będzie to jedyna europejska edycja tego unikalnego show. Dreamstate w bardzo krótkim czasie stało się międzynarodowym fenomenem, czego najlepszym dowodem są wyprzedane imprezy w takich metropoliach jak San Francisco, Mexico City, Melbourne, Los Angeles czy Nowy Jork.

Dlatego też polscy i europejscy fani muzyki trance, mogą poczuć się naprawdę wyróżnieni. Wiemy doskonale, że kapitalne show bez światowej klasy artystów to połowa sukcesu, dlatego też zadbaliśmy o to, aby ten event, ten rok, ta marka i ta data przeszły do historii. Nasz line-up składa się z kilkunastu nazwisk i kiedy spojrzycie na pełną listę, pomyślicie sobie po cichu – „Czegoś takiego jeszcze w naszym kraju nie było!”.

Bilety

Kategorie wydarzenia: