WŁADCY ŚWIATÓW – mobilna gra miejska

Dodano: 23.09.2020 / pdf
mobilna gra miejska
Czas wydarzenia: 
2020-10-03 10:00 do 12:00
Miejsce wydarzenia: 
WŁADCY ŚWIATÓW – mobilna gra miejska
Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach
Organizator kontakt: 
promocja@biblioteka.gliwice.pl

..Bliżej nieokreślona przyszłość. Baza Luna I…
Wraz z pilotem Pirxem przyglądasz się wehikułowi. Jest już stary i sfatygowany, ale wciąż działa jak należy. Ma swoją duszę i serce. Dzięki modułowi kameleona doskonale dostosowuje się do przestrzeni. Ma swoje wady, jednak zawsze prowadził Was tam, gdzie byliście najbardziej potrzebni. Oczywiście macie nadzieję, że teraz też się to powtórzy, bo fantastyczny wszechświat Was potrzebuje….

Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza do udziału w mobilnej grze miejskiej „Władcy światów”. Gracze, wcielając się w postać pierwszego oficera wehikułu, odbędą podróż przez światy znane z najpopularniejszych tekstów kultury z gatunku fantasy i science fiction. W trakcie podróży przez literacko-filmowe miejsca i czasy m. in.: podejmą próbę obrony Hogwartu przed dementorami, wezmą udział w wielkiej Bitwie Pięciu Armii i sprawdzą, co działo się dawno, dawno temu, gdzieś za Cieśniną Andromedzką...

Start gry: godz. 10.00 w Filii nr 1 MBP w Gliwicach przy pl. Inwalidów Wojennych 3.
Meta gry: CH Forum w Gliwicach, ul. Lipowa 1.

Zapraszamy graczy indywidualnych oraz drużyny (minimum dwuosobowe, z których przynajmniej jedna osoba jest pełnoletnia). Wymogiem wzięcia udziału w grze jest posiadanie przez drużynę minimum jednego smartfonu/tabletu z zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną bezpłatnie w Google Play i AppStore) z mobilnym dostępem do Internetu.

Uwaga! Aby wziąć udział w grze niewymagana jest znajomość wykorzystanych utworów.
Pełny regulamin gry dostępny jest na stronie www.biblioteka.gliwice.pl.

W związku z uczestnictwem w wydarzeniu w czasie obowiązywania stanu epidemii wymagane będzie złożenie pisemnego oświadczenia.
Gra odbędzie się w ramach projektu „Haczyk – gliwickie spotkania literackie”, dofinansowanego ze środków MKiDN pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Kategorie wydarzenia: