Marcin Sójka

Dodano: 10.02.2020 / pdf
grafica z wizerunkiem młodego mężczyzny
Czas wydarzenia: 
2020-03-05 19:00
Miejsce wydarzenia: 
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej (ul. Stanisława Konarskiego 18b)
Tematyka wydarzenia: 
koncert z okazji Dnia Kobiet
Organizator: 
CEK

Chciałbym zainteresowań Państwa koncertem Marcina Sójki w ramach trasy „Dla kobiet”, który odbędzie się 5 marca w Auli A CEK w Gliwicach.

Marcin Sójka, zwycięzca 9. edycji The Voice of Poland i zdobywca „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56. KFPP w Opolu 2019 nosi tytuł „Kilka prawd”. Wokalista dał się poznać szerszej publiczności jako równy gość o stabilnej osobowości, obdarzony niezwykłym darem – głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli. Wśród doskonale przyjętych przez publiczność singli, pochodzących z debiutanckiego albumu zatytułowanego „Kilka prawd” można wymienić – „Zaskakuj mnie”, „Dalej” , „Lepiej” i "Wróć".

Debiutanckiej płyty Marcina Sójki słucha się z zapartym tchem, jak opowieści dobrego kumpla o życiu. Muzyk z jednej strony rozlicza się sam ze sobą, z drugiej ten album można potraktować jak rozmowę z kimś, komu o życiu można powiedzieć każdą prawdę! O miłości, samotności, strachu, pokonywaniu słabości... i zawsze pointa tego dialogu będzie pozytywna! W dodatku wszystko to wybrzmiewa w doskonałej oprawie muzycznej, o czym będzie się można przekonać podczas wyjątkowej trasy koncertowej dedykowanej kobietom. Marcin Sójka - dla kobiet, to pięć koncertów dedykowanych płci pięknej i z kobietami w roli głównej, przed którą Marcin Sójka odkryje najbardziej zawiłe zakamarki duszy wrażliwego mężczyzny. Szykujcie się na piękne wieczory w pięknej muzycznej atmosferze, podczas których Marcin Sójka z towarzyszeniem dżentelmenów zapewniających oprawę muzyczną, zaprezentuje zarówno utwory z debiutanckiego albumu, jak i piosenki przygotowane specjalnie na tych kilka wieczorów, specjalnie... dla kobiet.

Kategorie wydarzenia: