Noworoczna Gala Operetkowa

Dodano: 29.11.2018 / drukuj / pdf

fot. S. Zaremba / UM Gliwice

Czas wydarzenia: 
2019-01-05 18:00
Miejsce wydarzenia: 
Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” (ul. Pszczyńska 85)
Tematyka wydarzenia: 
koncert operetkowy
Organizator: 
Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”

Za sprawą Ewy Lopocz, Aleksandra Kruczka, Kamila Rocha Karolczuka i Tomasza Marcola przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata operetki i musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków... Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa.

Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych operetek oraz musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady" czy "Upiór w Operze”.

A w przerwie – toast artystów z publicznością.
Bilety w cenie 40 zł (w cenie jest lampka szampana) do nabycia w CKS „Mrowisko”, salonie jubilerskim Six Silver (ul. Zwycięstwa 1) oraz na kupbilecik.pl i biletyna.pl.

Kategorie wydarzenia: