Bajka muzyczna „Królowa Śniegu” | Teatr Wit-Wit

Dodano: 31.01.2020 / pdf
Na zdjęciu aktorka w charakteryzacji Królowej Śniegu
Czas wydarzenia: 
2020-02-15 16:00 do 17:30
Miejsce wydarzenia: 
Stacja Artystyczna Rynek (Rynek 4‒5)
Organizator: 
Stowarzyszenie GTW
Organizator kontakt: 
504 676 972

Jest nam niezmiernie miło ponownie gościć na scenie Stacji aktorów Teatru Wit-Wit i tym samym zaprosić wszystkich najmłodszych oraz rodziców i dziadków na przepiękny spektakl.

„Królowa Śniegu” to jedna z najbardziej znanych i lubianych bajek J.Ch. Andersena zilustrowana dodatkowo przepiękną muzyką Przemka Witkowicza. Bajka o wielkiej sile przyjaźni i dobrego serca. Gerda i Kaj to dwoje przyjaciół, którzy pewnego zimowego dnia spotykają Królową Śniegu.

Królowa podstępem wymusza na Kaju pocałunek. Po tym wydarzeniu Kaj zmienia się z grzecznego chłopca w łobuziaka. Opuszcza dom, aby zamieszkać w pałacu Zimnej Królowej. Gerda postanawia odnaleźć chłopca. Podczas długiej wędrówki spotyka przyjaźnie nastawionego Kruka, sympatyczną Królewnę, nieco dziwnego Króla, w końcu trafia na bandę Zbójców. Na szczęście wśród nich jest przemiła Rozbójniczka, która pomaga Gerdzie dotrzeć do pałacu Królowej Śniegu.

Bajka muzyczna, działająca na wyobraźnię dziecka, przekonująco opowiada o sile przyjaźni i zwycięstwie Dobra nad Złem.

Czas trwania: 1h

Postaci: Gerda, Kaj, Tato, Kruk Karol, Król, Królewna Amelia, Rozbójnik Mech, Rozbójnik Pech, Rozbójniczka,Renifer, Królowa Śniegu

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w biurze Stacji Artystycznej Rynek w godzinach otwarcia (jesteśmy otwarci od wtorku do piątku w godzinach 15.00–19.30. Serdecznie zapraszamy!

*opis oraz fotografie pochodzą ze strony Teatru Wit-Wit http://teatr.sgl.pl

Kategorie wydarzenia: