“MADY BABY KROPKA KLIK!” Gianiny Cărbunariu - teatralny rollercoaster emocji w Mrowisku!

Dodano: 22.11.2021
Na pierwszym planie dwóch chłopaków osacza trzeciego. W tle grupa osób stoi w szeregu patrząc na nich z przerażeniem.
Czas wydarzenia: 
2021-12-02 19:00 do 20:30
Miejsce wydarzenia: 
Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” (ul. Pszczyńska 85)
Organizator: 
Akademicki Teatr Remont i CKS "Mrowisko" Politechniki Śląskiej
Organizator kontakt: 
teatr.remont@gmail.com lub poprzez stronę FB: https://www.facebook.com/teatr.remont

Akademicki Teatr Remont Politechniki Śląskiej serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie ze spektaklem “MADY BABY KROPKA KLIK!” Gianiny Cărbunariu w reżyserii Grzegorza Kempinsky’ego!!

Premierowe wieczory tego tytułu miały miejsce w czerwcu 2021 roku i otrzymaliśmy wiele znakomitych recenzji oraz ciepłych słów od publiczności. Spektakl ten był również prezentowany w nurcie konkursowym 47. Tyskich Spotkań Teatralnych.

WSTĘP WOLNY!!!

REŻYSERIA: Grzegorz Kempinsky
KOSTIUMY: Ilona Kanclerz
MUZYKA: Marcin Müller

OBSADA: Michalina Błach, Kamila Borowiak, Katarzyna Broy, Weronika Psiuk, Monika Szendzielorz, Kamil Balzam, Grzegorz Czerepak, Kacper Łokieć, Maciej Łyczko, Damian Rak, Mariusz Rogala

Sztuka w jednym akcie, czas trwania: ok. 90 minut bez przerwy

Spektakl przedstawia wstrząsające losy trojga rumuńskich emigrantów, którzy zachłyśnięci marzeniami o lepszym życiu w odległej Irlandii, próbują realizować je nie zważając na bolesne konsekwencje. W zasadzie dzieli ich wszystko, a zwłaszcza mentalność i charaktery. Na pewno jednak nie mają zamiaru wracać do biednej Rumunii i chcą zalegalizować swój pobyt w obcym kraju. Środki, które mają przybliżyć ich do tego celu są jednak cokolwiek podejrzane. Ponieważ nie za dobrze im się wiedzie na obczyźnie, postanawiają stworzyć stronę internetową z domowym porno, co okazuje się być nie najlepszym pomysłem... Bezwzględny alfons o knajackim usposobieniu, wrażliwy student sztuk wizualnych, który z czasem diametralnie zmienia swoje oblicze oraz marząca o wielkiej karierze młodziutka i naiwna dziewczyna to bohaterowie najnowszej produkcji Remontu, która funduje widzom niesamowity kalejdoskop silnych emocji i niespodziewanych zwrotów akcji trzymających w napięciu do końca.
UWAGA: Spektakl dla widzów 16+ !!

Kategorie wydarzenia: