„Pewność siebie oparta na faktach”

Dodano: 08.02.2019 / drukuj / pdf
Pewność siebie graf. materiały organizatora
Czas wydarzenia: 
2019-02-26 17:00
Miejsce wydarzenia: 
Stacja Artystyczna Rynek (Rynek 4‒5)
Tematyka wydarzenia: 
warsztaty rozwojowe
Organizator: 
Stacja Artystyczna Rynek
Organizator kontakt: 
zapisysar@gmail.com, tel. 504 676 972

Drogie, kobiety, dziewczyny – serdecznie was zapraszam na wspaniały czas budowania swojej pewności siebie ! Jeśli pragniesz więcej, a coś cię wstrzymuje, jeśli chcesz mocniej, a wciąż się cofasz, albo masz wrażenie, że chodzisz wokół siebie, a nic się nie zmienia – to szkolenie jest dla ciebie!

Naszym gościem będzie wspaniała kobieta Barbara Lech – coach i szkoleniowiec. Osoba, która ma wiele do przekazania dla mnie, dla ciebie, dla każdej z nas. Osoba wykształcona (5 kierunków studiów), jest dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu,
dyplomowanym coachem z ponad 800-godzinną praktyką. W 2016 roku otrzymała statuetkę Lwica Biznesu magazynu „Law Business Quality”, w 2018 roku była nominowana do tytułu osobowości roku, w kategorii biznes, przez redakcję „Dziennika Zachodniego”.

Od 8 lat prowadzi szkolenia w zakresie wyznaczania i realizacji celów, zarządzania sobą w czasie i wystąpień publicznych. Jest certyfikowanym trenerem MindSonar. To kobieta, która ma ogrom pozytywnej energii, poczucie humoru i cudowny sposób przekazu.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Stacji Artystycznej Rynek. Ilość miejsc ograniczona.

Kategorie wydarzenia: