Joga na trawie - zajęcia dla każdego

Dodano: 05.07.2019 / pdf
logo Areny Gliwice
Czas wydarzenia: 
2019-08-03 09:30 do 12:00
Miejsce wydarzenia: 
Arena Gliwice (ul. Akademicka 50)
Organizator: 
Arena Gliwice
Organizator kontakt: 
info@arenagliwice.com

Arena Gliwice w ramach skierowanego do gliwiczan projektu Nasza Arena zaprasza na wakacyjną praktykę jogi. Bezpłatne zajęcia odbędą się 13 lipca i 3 sierpnia w godz. 09:30-12:00.

Regularne ćwiczenia gwarantują wzmocnienie i uelastycznienie ciała. Najczęściej są zalecane osobom, których praca wiąże się ze spędzaniem czasu przy komputerze. Jednak wszyscy powinni pamiętać, że to relaks dla ciała i ducha. Uczestnicy „Jogi na trawie” będą mogli zrobić pierwszy krok w stronę bardziej harmonijnego, dobrego życia.

Zajęcia poprowadzi Arkadiusz Szydełko, dyplomowany nauczyciel jogi z SHAUSHA SPORT CLUB najlepszego w 2017 r. klubu w Polsce. „Połączenie przyjemności pracy z własnym ciałem, systematyczne poznawanie jego możliwości, plastyczności, wydolności, wytrzymałości, których granic nie sposób określić, z wpływem tegoż, na szeroko rozumianą harmonię świadomości – to moja joga”. – mówi trener.

Informacje organizacyjne:
- Lepiej założyć przylegającą do ciała, wygodną, sportową odzież. Obszerne bluzki będą zsuwać się na twarz, przeszkadzać podczas wykonywania pozycji skierowanych głowa w dół.
- Trzeba zabrać własną matę lub kocyk.
- Zajęcia są bezpłatne.
- Uczestnicy zostaną poproszeni o podpisanie oświadczenia o udziale w zajęciach na własną odpowiedzialność oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.
- W przypadku niesprzyjających lub sprzyjających przesadnie warunków atmosferycznych zajęcia odbędą się wewnątrz budynku.

Kategorie wydarzenia: