„O psich emocjach”

Dodano: 15.04.2019 / drukuj / pdf
Psy
Czas wydarzenia: 
2019-05-16 19:00 do 20:30
Miejsce wydarzenia: 
Stacja Artystyczna Rynek (Rynek 4‒5)
Organizator: 
Stacja Artystyczna Rynek
Organizator kontakt: 
tel.: 504 676 972

W cyklu „Nasi bracia mniejsi” zaplanowano wykład „O psich emocjach”. Często mówi się, że pies jest małe dziecko.

Ale czy tak naprawdę zastanawiamy się co czuje pies? Czy potrafi naprawdę kochać? Czy odczuwa radość, a może nawet dumę?

Podczas spotkania zastanowimy się nad pozytywnymi emocjami psów oraz tym, gdzie jest granica ludzkiego i zwierzęcego postrzegania świata. W drugiej części wykładu psia behawiorystka powie, czym różni się strach od lęku, czy można psa pocieszać, a także rozwieje wątpliwości na temat psiej depresji.

Dowiecie się, czy pies może być zazdrosny i złośliwy oraz czy emocje psa mogą zmieniać się wraz z wiekiem. Trzecia część poświęcona będzie zaskakującym, jeszcze nie do końca odkrytym zdolnościom psiego umysłu. Czy pies odróżnia złych ludzi od dobrych, czy potrafi współczuć i pomagać gdy jego przyjaciel jest w potrzebie?

Zapraszam serdecznie do odkrywania zaskakującego i skomplikowanego świata psich emocji! Wykłąd wygłosi certyfikowany trener szkolenia psów i dyplomowany behawiorysta DipCABT(Coape), Olimpia Kłosińska. Zawodowo pracuje z psami od blisko 15 lat, szkoląc psy metodą pozytywnych wzmocnień.

Wstęp wolny.

Kategorie wydarzenia: