Aktualności | Chcesz zaśpiewać z Zaczarowanym Mikrofonem?

Chcesz zaśpiewać z Zaczarowanym Mikrofonem?

Fot. Pixabay

Chcesz zaśpiewać z Zaczarowanym Mikrofonem?

Opublikowane: 23.03.2023 / Sekcja: Miasto 

Trwają zapisy na koncerty eliminacyjne V Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego Osób z Niepełnosprawnościami „Zaczarowany Mikrofon”. Swoje umiejętności mogą zaprezentować niepełnosprawni artyści z całej Polski. 

Festiwal „Zaczarowany Mikrofon” od lat przyciąga uzdolnione wokalnie osoby z niepełnosprawnościami w każdym wieku, które chcą zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności. Przed nami trzy koncerty eliminacyjne: 25 marca, 24 czerwca i 23 września. Zapisy już się rozpoczęły i potrwają do dnia ostatniego konkursu. 
Osoby chcące zaprezentować się publiczności w Gliwickim Ośrodku Działań Społecznych Centrum 3.0 przy ul. Studziennej 6, powinny wysłać zgłoszenie na adres presto@presto.gliwice.pl. 

„Zaczarowany Mikrofon” cieszy się ogromną popularnością środowiska osób z niepełnosprawnościami. To często bardzo uzdolnieni ludzie, z których twórczością warto się zapoznać. W każdych eliminacjach bierze udział 20-25 wykonawców. Do finałowego koncertu wybieramy dziesięciu z każdej grupy. To oznacza, że podczas występu podsumowującego festiwal prezentuje się około 30 najlepiej ocenionych wykonawców – mówi Marian Dragon z Fundacji Rytm Gliwice, pomysłodawca i organizator Festiwalu. 

Podczas najbliższych eliminacji, które odbędą się 25 marca, zaplanowano warsztaty dla wszystkich uczestników (godz. 14.00) oraz koncert eliminacyjny (godz. 16.00). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 
Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 32/232-80-75 oraz na stronie internetowej www.fundacjarytmgliwice.pl. Organizatorem konkursu jest Fundacja Rytm Gliwice. (mf)
 

plakat