Aktualności | #OtwieramyCentrumPrzesiadkowe. Sara James na start

#OtwieramyCentrumPrzesiadkowe. Sara James na start

fot. z archiwum artystki

#OtwieramyCentrumPrzesiadkowe. Sara James na start

Opublikowane: 09.12.2022 / Sekcja: Miasto 

Utalentowana czternastolatka, zwyciężczyni polskiej edycji The Voice Kids i Szansy na Sukces, zdobywczyni 2. miejsca w ubiegłorocznym konkursie Junior Eurovision w Paryżu i finalistka amerykańskiej edycji America's Got Talent wystąpi 10 grudnia w Gliwicach jako muzyczna niespodzianka imprezy otwarcia Centrum Przesiadkowego. Koncert rozpocznie się o godz. 17.00. Warto przybyć na niego komunikacją miejską!

Sara James to jedna z najbardziej obiecujących młodych artystek na polskiej scenie muzycznej. Urodzona 10 czerwca 2008 roku w Słubicach, od najmłodszych lat wyrażała żywe zainteresowanie muzyką i śpiewem. Jeszcze w szkole podstawowej brała udział w wielu prestiżowych konkursach wokalnych. W ostatnich latach wygrała dwa popularne polskie talent show - The Voice Kids i Szansa na Sukces. To ostatecznie doprowadziło do udziału Sary w konkursie piosenki Junior Eurovision w Paryżu we Francji, gdzie zajęła drugie miejsce. Wystąpiła także w tegorocznej edycji America’s Got Talent, zdobywając uznanie jurorów i międzynarodowej publiki śledzącej program w serwisach społecznościowych. Interpretacją utworu „Lovely” z repertuaru Billie Eilish zachwyciła samego Simona Cowella, otrzymując od niego tzw. Golden Buzzer. Tym zapewniła sobie miejsce w finale programu i międzynarodową rozpoznawalność.

Jej pierwszy singiel „Somebody" zyskał ogromną popularność i przez wiele miesięcy utrzymywał się na radiowych listach przebojów.Dziś świetnie radzi sobie w streamingu. Ostatnio Sara była pierwszą polską artystką, która nagrała Spotify Singles, wspierana przez platformę Spotify na arenie międzynarodowej.

Gliwicki koncert Sary James finansuje Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego SA i Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów SA.

Dokumenty do pobrania

plakat otwarcia CP