Sabina Szewczyk

Sabina Szewczyk

Sabina Szewczyk

Opublikowane: 13.09.2022 / Sekcja: Koncert 

Czas wydarzenia: 05.11.2022 20:00:00 - 05.11.2022 21:30:00

Miejsce wydarzenia: Cechownia (Gliwice, ul. Bojkowska 35a)

Organizator: GCNT CECHOWNIA oraz Stowarzyszenie Nowa Cechownia 

Subtelny, mglisty wokal i elektropopowe brzmienia w towarzystwie żywych instrumentów. Sabina Szewczyk jest wokalistką i autorką tekstów.

Wraz z zespołem gra alternatywny pop z elementami folku i elektro. Bilety: https://cechownia-gliwice.pl/sabina-szewczyk-koncert/

Drzwi – 18.00 Koncert – 20.00

W 2021 roku Sabina Szewczyk ze swoją autorską piosenką „Pancerny Płaszcz” znalazła się w konkursie “Debiuty” na 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Na swoim koncie ma kilka niekwestionowanych sukcesów, m.in: II miejsce na Festiwalu „Scyzoryki” w Kielcach, udział w finale „Festiwalu Młodych Talentów”, gdzie w jury zasiadali: Katarzyna Nosowska, Paweł Krawczyk, Artur Orzech i Daniel Kuśmierzak, czy też zasilanie grona finalistów festiwalu „Piosenkarnia” w Krakowie oraz występ w finale zespołów konkursowych na festiwalu Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo. Ostatni singiel artystki, pt. „Lupa” cieszy się dużą popularnością wśród słuchaczy, m.in „Trójki” – piosenka od kilku miesięcy króluje na liście przebojów; jak również edytorów playlist na platformach streamingowych, gdzie pojawia się na najważniejszych edytorskich playlistach. W kwietniu tego roku artystka wraz z zespołem odwiedziła studio im. Agnieszki Osieckiej, gdzie zaprezentowała swoją twórczość. Natomiast w czerwcu wystąpiła na 59. KFPP w Opolu, w konkursie „Premier”, gdzie najnowszy singiel artystki, pt. „Arkadia” został bardzo dobrze przyjęty przez opolską publiczność. Wokalistce towarzyszyć będzie zespół w składzie: Marek Kowalski (gitara), Krzysztof Mandrysz (bas) oraz Natalia Krząkała (perkusja).