Knedlove

Knedlove

Knedlove

Opublikowane: 18.01.2023 / Sekcja: Koncert 

Czas wydarzenia: 10.02.2023 20:00:00

Miejsce wydarzenia: Cechownia (Nowe Gliwice 

Organizator: GCNT Cechownia, Stowarzyszenie Nowa Cechownia 

10 lutego (piątek) do Cechowni zawita duet Knedlove z piosenkami pełnymi poczucia humoru i muzycznych uniesień z pogranicza soulu, folku, jazzu, bluesa. Koncert zwieńczy wernisaż wystawy Uwaga dotykać! z okazji 35-lecia pracy twórczej Jacka Jarczewskiego.

  • Drzwi otwarte od godz. 16:00
  • Start wernisażu o godz. 18:00 – wstęp wolny
  • Start koncertu o godz. 20:00, wstęp 30 zł

Każdy koncert Elizy i Kacpra to wyjątkowa przygoda pełna muzycznych uniesień i absurdalnego poczucia humoru, a ich piosenki to opowieści, w których niezwykle łatwo się zatracić. Tak będzie i tym razem, dlatego zaplanujcie sobie wolny wieczór i przybywajcie tłumnie!

  • Eliza Sicińska – wokal, banjolele, gitara akustyczna, pianino
  • Kacper Chmura – wokal, gitara akustyczna, gitara elektryczna

Zanim się poznali, wszystko było w porządku. Ona czarowała, wyśpiewując duszę w swoich lirycznych piosenkach, on zachwycał dzikimi solówkami i kompozycjami, które rozkładały na łopatki. Wiedzieli, czego chcą. Wtedy nikt się nie spodziewał, że połączenie tych dwojga może tak namieszać… Teraz chcą jeszcze więcej. Bo mogą!   Duet działa prężnie od 2021 roku i ma na swoim koncie występy na festiwalach zarówno w Polsce, jak i za granicą, min. Blues Maraton w Augustowie, Valašský špalíček w Czechach, czy Planet Laugarvatn na Islandii.

– Czerpiemy z wielu źródeł: z soulu, folku, jazzu, bluesa; ale tak naprawdę po prostu gramy siebie. Nasze piosenki to opowieści, w których niezwykle łatwo się rozpłynąć. Płyńcie z nami! – mówią muzycy.

Bilety na koncert można zakupić na stronie https://cechownia-gliwice.pl/wydarzenia/knedlove-koncert/ lub na miejscu.