Punk Generation

Dodano: 30.09.2021
banner
Czas wydarzenia: 
2021-10-23 18:30
Miejsce wydarzenia: 
klub Spirala w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” przy ul. Pszczyńskiej 85
Tematyka wydarzenia: 
festiwal muzyczny
Organizator: 
Stowarzyszenie GTW

Wystąpią: Włochaty, Hańba, Rottweiler, Hiob Dylan, Moira, Wielki Las, Wara!.

Włochaty legenda polskiego muzycznego podziemia punkowego, mają na swoim koncie kilkaalbumów, które sprzedały się w kilkusettysięcznych nakładach. Po raz pierwszy wystąpią w Gliwicach.

Hańba nowa, muzyczna odsłona punk rocka, zespół nawiązuje do przedwojennych pieśni rewolucyjnych granych na ulicach i podwórkach w swojej twórczości wykorzystuje teksty m.in. . Tuwima, Brzechwy i Broniewskiego. Laureat Paszportów Polityki.

Rottweiler absolutny top w latach dziewięćdziesiątych i jeden z najbardziej znanych w środowisku zespół z Gliwic. Po latach milczenia w oryginalnym składzie zagrają tylko dwa koncerty na Punk Generation i w Bielsku miesiąc później.

Hiob Dylan punkowy bard, grający na bałałajce, jego debiutancki album ukazał się na płycie winylowej i sprzedał w dwa dni.

Moira grupa łącząca dwa kierunki muzyczne: punk i metal, niedawno ukazał się bardzo dobrze oceniany debiut płytowy zespołu.

Wielki Las zespół, którego debiut płytowy w roku 2020 okazał się jedną z najpopularniejszych płyt w środowisku punkowym.

Wara!, melodyjny punk z wiodącym instrumentem -  trąbką, świetnie sprawdza się na koncertach.

Wydarzenie:

Bilety w przedsprzedaży 45,00 zł w  dniu koncertu 60,00 zł – going, empikbilety i kasa CKS Mrowisko/Spirala

Kategorie wydarzenia: