RENATA PRZEMYK Ya Hozna + the best of

Dodano: 01.08.2019 / pdf
Renata Przemyk Ya Hozna
Czas wydarzenia: 
2019-09-08 18:30 do 20:30
Miejsce wydarzenia: 
Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” (ul. Pszczyńska 85)
Organizator: 
Stowarzyszenie GTW
Organizator kontakt: 
501463295

Renata Przemyk „Ya Hozna” i "The Best Of"
Bilety przedsprzedaży 50,00 zł w dniu koncertu 60,00 zł.

Renata Przemyk powraca w glanach na scenę wraz z kultową płytą "Ya Hozna"! Całą płytę i największe przeboje Renaty Przemyk usłyszymy 8 września w CKS Mrowisko w Gliwicach.

To już 29 lat mija od czasu ukazania się na polskim rynku albumu "YA HOZNA" Renaty Przemyk. Naszpikowana przebojami "Babę zesłał Bóg", "Kochaj mnie jak wariat", "Tańczę na stole" czy "Tortury" płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to podlane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z image artystki. Wyszło z tego arcydzieło, które pomimo upływu prawie trzydziestu lat wytrzymało próbę czasu.

Na koncercie będzie okazja do wysłuchania wszystkich utworów z pierwszej płyty (w tym "Babę zesłał Bóg" czy "Protest dance") oraz największych przebojów z pozostałych płyt Renaty, takich jak: "Aż po grób", "Ten taniec", "Zero" czy "Kochana"!
https://www.facebook.com/renataprzemyk

Impreza w ramach cyklu Alternative Nights In Gliwice, organizatorem jest Stowarzyszenie GTW przy wsparciu finansowym Samorządu Miasta Gliwice
Szczegółowe informacje:
https://www.facebook.com/events/1011152025740190/

Kategorie wydarzenia: