Roztańczone Walentynki

Dodano: 09.01.2020 / pdf
młody mężczyzna w czarnej koszulce C-BooL (fot. materiały promocyjne)
Czas wydarzenia: 
2020-02-14 10:34
Miejsce wydarzenia: 
Arena Gliwice (ul. Akademicka 50)
Tematyka wydarzenia: 
koncerty disco
Organizator: 
Bardziej Kreatywni

Najbardziej odjazdowe wrażenia muzyczne, które zagwarantują polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki dance oraz disco. Największe hity, miliony wyświetleń.

Muzyka taneczna w Polsce w ostatnich latach podbija serca Polaków ze zdwojoną siłą. Na walentynowy wieczór organizatorzy przygotowali prawdziwe petardy, które skradną serca nie tylko zakochanych, ale i singli, którzy uwielbiają dobrze się bawić. Na scenie gliwickiej Areny pojawi się Elwira Mejk z formacją Mejk, dzięki której słowa ,,Tańczę z nim do rana” staną się faktem .

Obecnie żadna impreza nie ma prawa się odbyć bez hitu ,,Ona by tak chciała”, który osiąga zawrotną ilość wyświetleń w serwisie Youtube. W najbliższe Walentynki będzie podobnie, Ronnie Ferrari zabierze uczestników ,,Roztańczonych Walentynek” w absolutnie inny wymiar!  W ten piątkowy wieczór w gliwickiej arenie w latynoskie rytmy lat 90-tych zabierze nas niekwestionowana gwiazda sceny eurodance Loona, której hit ,,Bailando” króluje w rozgłośniach radiowych od 21 lat! Pełen line-up dopełnia ze swoimi magicznymi, klubowymi brzmieniami C-Bool, którego hity ,,Never go away”, ,,Magic Symphony” czy ostatnio nagrany z formacją Skytech ,,La la love”, zdobywają nie tylko polskie, ale i zagraniczne notowania przebojów.

Kategorie wydarzenia: