Łydka Grubasa + support Transgresja – Summer Arena

Łydka Grubasa + support Transgresja – Summer Arena

Łydka Grubasa + support Transgresja – Summer Arena

Opublikowane: 02.08.2021 / Sekcja: Kulturalne  Koncert 

Czas wydarzenia:

Miejsce wydarzenia: Arena Gliwice 

Organizator: Shadok AV 

Letnie koncerty pod Areną Gliwice w ramach Summer Areny! ☀️
Lato w mieście nie musi być nudne, a na pewno w Gliwicach.
20.08 będzie rockowy wieczór! Łydka Grubasa wystąpi na letniej scenie Areny Gliwice, a w ramach supportu towarzyszyć im będzie zespół Transgresja.
20.08
⏰ 18:00 otwarcie bram / 19:00 rozpoczęcie koncertów
Plac Główny Arena Gliwice
Bilety dostępne już niedługo na Eventim.
I pula - 59 zł
II pula - 69 zł

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo to bieżąca publicystyka ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst.
Jak podkreślają sami członkowie zespołu, Łydka zawsze stara się grać i brzmieć jak najlepiej. Priorytetem jest też wzajemny szacunek oraz więź z Publicznością wyrażone tak, aby na ich koncercie każdy mógł poczuć się jego częścią i pełnym uczestnikiem. Bez barier, murów – po prostu rock’and’rollowo.
Transgresja to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetycznego psychodelicznego rocka. Elementem charakterystycznym koncertów zespołu jest także przykuwająca oko oprawa wizualna. Kontrastowa gra świateł oraz stylizacja sceniczna artystów oparta na farbach fluorescencyjnych oddziałują na wyobraźnię słuchacza, doskonale dopełniając chwytliwe, bujające melodie i wytwarzając przy tym unikalny klimat koncertów, które na długo zapadają w pamięć.
Koncert organizowany jest w ramach Summer Areny – wakacyjnego cyklu aktywności plenerowych dla mieszkańców Gliwic i okolic. Dowiedz się więcej.
Współorganizatorem wydarzenia jest Shadok AV.
#MiastoGliwiceZaprasza