Zagi zagra w Gliwicach - koncert w Cechowni

Dodano: 10.09.2021
Piosenkarka Zagi na tle miasta
Czas wydarzenia: 
2021-09-11 20:00 do 21:30
Miejsce wydarzenia: 
Cechownia, ul. Bojkowska 35A, Gliwice
Organizator: 
Agencja Koncertowa Borówka Music
Organizator kontakt: 
605 926 808, www.facebook.com/borowkamusic

Zagi to wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to „Prześwit”. Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją.

Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa.

Artystka jest laureatką znaczących nagród – I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej – to tylko niektóre z wyróżnień.

Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź festiwal, Pol’and’Rock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.

www.zagi.pl
www.facebook.com/zagiofficial

Informacje organizacyjne:
1. Jeśli chcesz zrobić rezerwację miejsca (to konieczne, żeby wejść), wyślij e-mail na adres: borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie maila napisz "Zagi - Gliwice" a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.
2. Limit osób na koncercie – 30.
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Do Cechowni zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.

Kategorie wydarzenia: