Między mną a tobą" – recital poetycko-muzyczny w wykonaniu Laury Łącz

Między mną a tobą" – recital poetycko-muzyczny w wykonaniu Laury Łącz

Między mną a tobą" – recital poetycko-muzyczny w wykonaniu Laury Łącz

Opublikowane: 05.10.2021 / Sekcja: Kulturalne  Koncert 

Czas wydarzenia:

Miejsce wydarzenia: Stacja Artystyczna Rynek (Rynek 4‒5) 

Organizator: Stowarzyszenie GTW  

„Między mną a tobą" – recital poetycko – muzyczny w wykonaniu Laury Łącz. Recital ma formę montażu poezji z muzyką, będą więc wykonywane piosenki o tematyce dopasowanej do treści poetyckiej - piosenki z okresu XX-lecia międzywojennego oraz utwory własne artystki. Tytuł zaczerpnięty z twórczości Bolesława Leśmiana, a w programie recytowane będą wiersze tego poety, jak również innych, głównie Juliana Tuwima i K.I. Gałczyńskiego.

LAURA ŁĄCZ– polska aktorka teatralna i filmowa oraz pisarka. Jest córką piłkarza i aktora Mariana Łącza i aktorki Haliny Dunajskiej. Na deskach teatru oficjalnie zadebiutowała 3 lutego 1978 rolą kobiety w sztuce Ballada Łomżyńska Ernesta Brylla. W latach 1977–2000 występowała na deskach Teatru Polskiego w Warszawie. W 1983 roku otrzymała Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Wystąpiła w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji. Jest autorką książek dla dzieci, m.in. „Sekret czarnego łabędzia”, „Spełnione marzenia” oraz „Bajki i wiersze na cztery pory roku”.

Bilety w cenie 25,00 zł. do nabycia w Stacji Artystycznej Rynek pn.-pt. 10:00-20:00 lub podczas organizowanych wydarzeń. Istnieje możliwość wpłaty na konto - wiadomość w SAR.