#zaczytanegliwice

#zaczytanegliwice

#zaczytanegliwice

Opublikowane: 26.06.2020 / Sekcja: Kulturalne  Piknik 

Czas wydarzenia:

Miejsce wydarzenia: Park Chopina 

Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach 

Ogród, polana w lesie, nadmorska plaża, a może po prostu leżak na balkonie? W Każde z tych miejsc idealnie pasuje dobra historia. Taka z dreszczykiem emocji, porywającym romansem czy niesamowitą przygodą. Wszystko zależy od tego, jaką książkę weźmiemy do ręki.

We środę 1 lipca 2020 r., Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza miłośników czytania na swoje stoisko w Parku Chopina, gdzie otrzymać będzie można prezent na wakacje – wspaniałą książkę! Czekać będą wspaniałe pozycje książkowe dla czytelników w każdym wieku – dorosłych, młodzieży i najmłodszych.

Dla zaakcentowania haseł #zaczytanegliwice #gliwice i #czytajwgliwicach, dekoracją stoiska będą gliwickie kamieniczki, na tle których wykonać będzie można sobie selfie.

Pracownicy biblioteki zadbają o bezpieczną odległość oraz zachowanie wszystkich niezbędnych środków ostrożności. Książki zapakowano i poddano wcześniejszej kwarantannie. Na stoisku będzie środek do dezynfekcji rąk. Książek nie będzie można wybierać, będą pojedynczo każdej osobie wręczane przez pracownika biblioteki.

Przyjdźcie na spacer do Parku, odbierzcie książkowy prezent a potem można zaczytywać się w upalne dni leżąc na hamaku albo w czasie letniej burzy, gdzieś w domku kempingowym.