Gliwicki Scena Komediowa

Dodano: 03.12.2019 / pdf
Zdjęcie improwizatorów z teatru przebranych w świąteczne swetry oraz czapki.
Czas wydarzenia: 
2019-12-04 19:00 do 22:00
Miejsce wydarzenia: 
Dobry Zbeer
Organizator: 
teatr improwizacji
Organizator kontakt: 
Dobry Zbeer

To już po raz piąty, a może dopiero piąty mamy przyjemność zaprosić na Gliwicką Scenę Komediową, która tradycyjnie w pierwszą środę miesiąca przypada na 4 grudnia!

Ledwo nasze znicze nie dogasły po Wszystkich Świętych, a tu w sklepowych witrynach zmiana na Boże Narodzenie. My podążamy za trendami sklepowymi dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy program przedświąteczny.

W pierwszej części usłyszycie piosenki kabaretowe w wykonaniu artystów estrady śląskiej. Będzie śmiesznie, kabaretowo, ale również świątecznie.

W drugiej części zobaczymy świąteczno-komediowo-wzruszająco-improwizowany spektakl Teatru Komedii Improwizowanej APROPO'S.
Kimże są? Jak sami o sobie piszą:
Jesteśmy teatrem komedii improwizowanej. Każdy nasz spektakl jest unikalny bo całkowicie improwizowany i stworzony dzięki sugestiom publiczności! W składzie jest nas pięciorga, każdy inny oraz charakterystyczny.

Program, który pokazuje wszystko to co nas otacza, ale nawet się nad tym nie zastanawiamy. Będzie dużo humoru, będą łzy szczęścia, bóle mięśni ze śmiechu, ktoś może nawet się turlać ze śmiechu niczym beczka. Jeśli chodzi o beczki to tych z piwem nie zabraknie!

Jeśli lubisz się śmiać i to nawet przed pierwszym piwkiem to zapraszamy :)

Całość poprowadzi (pół)Mikołaj:
Dawid Mazur

Bilety: 20 zł / 30 zł

Kategorie wydarzenia: