Małgorzata Starosta - spotkanie autorskie

Dodano: 31.08.2021
Baner z informacją o spotkaniu autorskim z Małgorzatą Starostą. 3 września 2021 r. Na zdjęciu pisarka oraz okładki jej książek
Czas wydarzenia: 
2021-09-03 18:00
Miejsce wydarzenia: 
Biblioteka Centralna (ul. Tadeusza Kościuszki 17)
Organizator: 
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach
Organizator kontakt: 
promocja@biblioteka.gliwice.pl

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorką kryminałów Małgorzatą Starostą, połączone z promocją najnowszej książki „Wina wina”.

Małgorzata Starosta – pisarka, wrocławianka, absolwentka filologii polskiej oraz etnologii i antropologii kultury na Uniwersytecie Wrocławskim. Zadebiutowała w 2020 roku trylogią komedii obyczajowo-kryminalnych pt. „Pruskie baby” (Pruskie baby, Wesela nie będzie!, Kwestia czasu), których akcja została osadzona we Wrocławiu, Augustowie i przez chwilę w Szklarskiej Porębie , Jeleniej Górze, Kowarach oraz na Górnym Śląsku. Książki zostały doskonale przyjęte przez recenzentów i czytelników. W marcu 2021 r. ukazał się pierwszy tom cyklu „W siedlisku” zatytułowany „Szczęśliwy los”. Powieść przenosi Czytelników na pełne magii, wierzeń ludowych i humoru Podlasie natychmiast zdobywając serca amatorów nie tylko komedii kryminalnych. Kolejny tom cyklu pojawi się już jesienią, a na wrzesień planowana jest premiera nowej książki Małgorzaty Starosty, otwierającej zupełnie nową serię.

Spotkanie poprowadzi Anna Latta-Pisarek.

Kategorie wydarzenia: