"Szukam właściwych słów" - spotkanie autorskie z Marią Kurtz

Dodano: 13.11.2021
akwarelowa ilustracja
Czas wydarzenia: 
2021-11-19 18:00 do 20:00
Miejsce wydarzenia: 
Czekoladziarnia, ul. Krupnicza 12, 44-100 Gliwice
Organizator: 
Czekoladziarnia
Organizator kontakt: 
660778700

"Ta książka oprowadzi Cię po najskrytszych zakamarkach matczynej duszy. Złapie za rękę i opowie to, co tak trudno ubrać w słowa. Dostarczy wrażeń estetycznych jak żadna inna. Stworzona w sposób, który czyni ją idealną propozycją na prezent. Nie tylko wypełnia rynkową lukę w literaturze adresowanej do mam chłopców - ona wyznacza jej nowy poziom. Z serca polecam". KATARZYNA SIERAKOWSKA, autorka profilu @panikasiapo_godzinach na Instagramie, na którym opowiada o dobrych książkach dla dzieci i rodziców.

Oto jedna z recenzji niezwykłej pozycji, którą mamy przyjemność Wam zaprezentować: "Szukam właściwych słów". Jest to pełna kolorów i emocji książka o mocy dobrych słów stworzona z ciepłą myślą o każdej Mamie poszukującej swojej drogi w macierzyństwie, ze szczególną dedykacją dla Mam Synów.

Na temat książki "Szukam właściwych słów" porozmawiamy z Marią Kurtz - współautorką książki, odpowiedzialną za wypełnienie jej pięknymi akwarelami, których oryginały będziecie mogli podziwiać na wystawie towarzyszącej wydarzeniu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych, a opowieść o tym, jak i dlaczego powstała ta książka, znajdziecie także na stronie www.makowepole.eu

Wstęp wolny! Godzina 18.00 Wystawę będzie można obejrzeć do 10 grudnia 2021.

Kategorie wydarzenia: