Polsko-Ukraińskie Boże Narodzenie

Polsko-Ukraińskie Boże Narodzenie

Polsko-Ukraińskie Boże Narodzenie

Opublikowane: 09.01.2023 / Sekcja: Kulturalne 

Czas wydarzenia: 14.01.2023 16:00:00 - 14.01.2023 20:00:00

Miejsce wydarzenia: PRACOWNIE CAFE, ul. Zygmunta Starego 43 c, 44-100 Gliwice

Organizator: Pracownie Cafe 

14 stycznia, czyli tydzień po świętach Bożego Narodzenia w obrządku prawosławnym zapraszamy na spotkanie poświąteczne, nazwane “Polsko-Ukraińskim Bożym Narodzeniem” podczas, którego dane nam będzie posłuchać najpiękniejszych polskich i ukraińskich kolęd oraz posmakować tradycyjnych potraw z obu regionów - częściowo przygotowywanych podczas wspólnego gotowania 13.01 o 18, na które również serdecznie zapraszamy :). Wydarzenie będzie miało podobny charakter jak współorganizowane wcześniej “Wielkanocne Śniadanie”, dlatego zachęcamy uczestników do przynoszenia własnych potraw.

Już teraz podzielić się można przepisem na świąteczne dania na naszym Facebooku, być może niektóre przepisy wykorzystamy, by zagościły na stole podczas tego wydarzenia :)

Ze względu na konieczność przygotowania lokalu/miejsc oraz przewidzianą dodatkową niespodziankę dla naszych gości, zachęcamy do zgłaszania chęci uczestnictwa w wydarzeniu na naszej stronie Facebookowej. Wydarzenie jest bezpłatne i dla wszystkich chętnych bez ograniczeń. Udostępnij dalej i bądź z nami w tym dniu.

Szczegóły i link do zgłaszania uczestnictwa: https://fb.me/e/483vNIfzy

Wydarzenie otrzymało wsparcie w ramach programu Centrum Kultury Victoria "Start-up kulturalny".