Warsztaty z akwareli inspirowane kafelkami Czekoladziarni

Warsztaty z akwareli inspirowane kafelkami Czekoladziarni

Warsztaty z akwareli inspirowane kafelkami Czekoladziarni

Opublikowane: 10.09.2022 / Sekcja: Warsztaty 

Czas wydarzenia: 24.09.2022 11:00:00 - 24.09.2022 13:00:00

Miejsce wydarzenia: Czekoladziarnia, Gliwice ul. Krupnicza 12

Organizator: Czekoladziarnia  

Czy byli Państwo kiedykolwiek w lokalu przy ul. Krupniczej 12 w Gliwicach, gdzie aktualnie mieści się Czekoladziarnia? Jeśli tak, to zapewne nie raz zachwycali się Państwo pięknem ponad stuletnich kafelek ozdabiających jej wnętrze. Jeśli nie byliście - trzeba to nadrobić!
Zainspirowana kwiatami i secesyjnymi wzorami na ścianach Czekoladziarni, chciałabym zaprosić Państwa na warsztat akwarelkowy, gdzie początkujący i już mający doświadczenie będą mieli okazję do zapoznania się z historią kafelek, napić się dobrej kawy lub czekolady, ale przede wszystkim namalować wdzięczne akwarelowe kwiaty, które z powodzeniem nadadzą się na kartkę okolicznościową lub w ramce przepięknie ozdobią dom.
Zapisy i szczegóły pod nr telefonu: 660 778 700.
Kilka słów o mnie:
Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, od 10 lat zajmuję się prowadzeniem warsztatów artystycznych dla dzieci a od 3 lat również dla dorosłych. W swojej sztuce łączę abstrakcję z figuracją, a w tym wszystkim niezwykle ważne jest dla mnie wyważenie koloru i gestu. Stąd w warsztatach z dorosłymi i dziećmi uczę wrażliwości na kolor, obserwacji formy, ale wspierając indywidualne pomysły uczestników oraz ich własny, jedyny i niepowtarzalny sposób malowania:)