Aktualności | 50 lat na scenie

50 lat na scenie

fot. materiały organizatora

50 lat na scenie

Opublikowane: 18.11.2022 / Sekcja: Kultura 

Wielka dama polskiej estrady świętuje 50-lecie działalności. Na jej jubileuszowej trasie znalazły się także Gliwice. Usłyszymy między innymi takie hity jak „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy” czy „Ludzie z duszą”.

Grażyna Łobaszewska od lat zachwyca publiczność. Wykonuje piosenki napisane dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych i muzyki gospel.

Jeśli szukacie w muzyce piękna, prawdy i kunsztu wykonawczego, to znajdziecie je podczas tego koncertu. Nie zabraknie pięknych polskich piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty czy Grzegorza Ciechowskiego. Doskonały repertuar w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 w piątek 18 listopada na Scenie Bojków (ul. Parkowa 5). Bilety są dostępne na stronie organizatora, Centrum Kultury Victoria: ckvictoria.pl i w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (ul. Dolnych Wałów 3). (materiały organizatora)