Aktualności | BIPROHUT zaprasza do świata sztuki

BIPROHUT zaprasza do świata sztuki

Fot. materiały organizatorów

BIPROHUT zaprasza do świata sztuki

Opublikowane: 05.06.2024 / Sekcja: Kultura 

Kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych, wystawy, spotkania z artystami i mnóstwo fantastycznej zabawy – 8 czerwca w BIPROHUT Stacji Gliwice czekać będzie masa atrakcji! „Kolorowy Świat Sztuki” otworzy się o godz. 15.00. Wstęp wolny.

„Kolorowy Świat Sztuki w BIPROHUT” to wydarzenie skierowane zarówno do młodszych, jak i do starszych mieszkańców Gliwic, którzy chcą spędzić miłe popołudnie w miejscu przyjaznym sztuce amatorskiej i profesjonalnej. W programie zaplanowano wiele ciekawych atrakcji, m.in. warsztaty artystyczne, plastyczne i fotograficzne, wystawy, wykład Barbary Tomaszunas-Owczarczyk, kiermasz prac, z którego środki zostaną przeznaczone na cel charytatywny, a także strefę relaksu.

Uwaga! Na niektóre warsztaty obowiązują zapisy. Pełny harmonogram ze szczegółowymi informacjami dostępny jest na ckvictoria.pl i w aplikacji [GAMA].

„Kolorowy Świat Sztuki w BIPROHUT” odbędzie się w budynku BIPROHUT Stacja Gliwice przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 9. Współorganizatorami wydarzenia są m.in. Stowarzyszenie Animator, Liceum Sztuk Plastycznych, Pracownia Uffo Gliwice, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Akademia Humanitas oraz Grupa Mostostal Zabrze. (bb)