Aktualności | Koncert Samuela Barona w Cechowni

Koncert Samuela Barona w Cechowni

Fot. Ewa Godd

Koncert Samuela Barona w Cechowni

Opublikowane: 13.09.2023 / Sekcja: Kultura 

14 września w klimatycznym wnętrzu gliwickiej Cechowni wystąpi Samuel Baron – utalentowany wokalista, autor tekstów i kompozytor. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny.

GCNT Cechownia oraz stowarzyszenie Nowa Cechownia zapraszają na koncert Samuela Barona – artysty nieprzeciętnego, który nie boi się eksperymentować. Nieobce są mu psychodeliczne ballady, elektronika czy hałaśliwe sety, potrafi też wyjść na scenę wyłącznie z gitarą akustyczną i czarować publiczność swoim wyjątkowym głosem.

Samuel Baron znany jest nie tylko z komponowania chwytliwych melodii, ale też pisania szczerych i wartościowych tekstów, co doceniają zarówno słuchacze, jak i recenzenci. W swoim dorobku jako solista ma cztery albumy z autorskimi piosenkami. W ostatnich latach pracował też przy tworzeniu piosenek do spektakli Teatru Śląskiego, Teatru Korez czy Teatru Gry i Ludzie.

Obecnie występuje z repertuarem w całości polskojęzycznym, łączącym folk z poezją, knajpianą balladą i odrobiną punka. Do Cechowni zawita już w najbliższy czwartek. Szczegóły dotyczące wydarzenia i odbioru bezpłatnych wejściówek dostępne są na cechownia-gliwice.pl.

Plakat promujący koncert