Aktualności | Kulturalny rozkład jazdy: 4–6 sierpnia

Kulturalny rozkład jazdy: 4–6 sierpnia

Kulturalny rozkład jazdy: 4–6 sierpnia

Opublikowane: 04.08.2023 / Sekcja: Kultura 

Pierwszy koncert w ramach tegorocznego Parkowego Lata to tylko jedna z propozycji na nadchodzący weekend. Sprawdźcie, co jeszcze będzie działo się w mieście.

piątek 4 sierpnia

  • Tym razem na Rynku Kultury będą królować afrykańskie rytmy! Zagra zespół The Afronauts. Początek o godz. 20.00. Godzinę wcześniej tradycyjnie otwarty zostanie letni taras Ruin oraz rozpoczną się warsztaty bębniarskie. Wstęp wolny.

sobota 5 sierpnia

  • Biblioteka Centralna (ul. Kościuszki 17) zaprasza na warsztaty dla dzieci „Wakacyjne witraże”. Początek o godz. 10.00. Obowiązują zapisy: osobiście, tel. 32/238 26 63 lub na adres e-mail o-33@biblioteka.gliwice.pl.
  • Pierwszy koncert w ramach Parkowego Lata rozpocznie się o godz. 19.30 w parku Chopina. Na scenie wystąpi Iza Szafrańska z zespołem. Wstęp wolny.

niedziela 6 sierpnia

  • Koncert „Bach i średniowieczna muzyka ormiańska” na 24. Gliwickim Festiwalu Bachowski rozpocznie się o godz. 18.00 w Ewangelicko-Augsburskim Kościele Marcina Lutra (ul. Strzelców Bytomskich 18).
  • O godz. 19.00 w podwórku przy sklepiku Fundacji Inicjatyw Artystyczno-Turystycznych „PaskudoFonia” (ul. Bednarska 8) rozpocznie się koncert zespołu Gasta Mire. Wstęp wolny.

Wszystkie wydarzenia są publikowane w aplikacji [GAMA] i na gama.gliwice.eu. Jesteś organizatorem? Dodaj swoje wydarzenie do kalendarza poprzez formularz.