Aktualności | Mikołajkowe popołudnie w Amoku

Mikołajkowe popołudnie w Amoku

Fot. materiały organizatora

Mikołajkowe popołudnie w Amoku

Opublikowane: 01.12.2023 / Sekcja: Kultura 

Mikołajki z kotem, a może z psem i robotem? 6 grudnia Kino Amok (ul. Dolnych Wałów 3) zaprasza na wyjątkowe seanse, którym towarzyszyć będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem!

To jeden z tych dni, na które każde dziecko czeka cały rok. 6 grudnia ważne są jednak nie tylko prezenty – to dzień, który warto spędzić razem. Może w kinie? Gliwicki Amok ma dla rodzin dwie propozycje.

O godz. 16.15 na wielkim ekranie wyświetlona zostanie „Kicia Kocia pod choinkę”. Tytułowa bohaterka oraz jej przyjaciele – Pacek, Adelka i Julianek – powrócą w zimowym wydaniu. Animowana, uwielbiana przez najmłodszych widzów seria powstała na podstawie książek Anity Głowińskiej. Ale to nie koniec wrażeń, bo o godz. 18.00 będzie można zobaczyć animację „Pies i Robot” – opowieść o potrzebie przyjaźni i bliskości. Film przeznaczony jest dla widzów powyżej 7. roku życia.

Seanse poprzedzi powitanie dzieci przez Świętego Mikołaja. Dla zainteresowanych rodziców jest również opcja spotkania wraz z prezentami. Szczegółowe informacje dostępne są na amok.gliwice.pl oraz w kasie kina. (bb)

Kadr z filmu "Kicia Kocia pod choinkę"