Wakacje z GTW

Dodano: 01.07.2020 / Sekcja: / pdf
rozpalanie ognia

Zajęcia survivalovo-militarne i turnusy kulturalne – to wakacyjna oferta Stowarzyszenia GTW dla młodych gliwiczan. Frajda murowana!

Dzieci od 6 do 12 lat mogą uczestniczyć w Coolturalnych wakacjach w Stacji Artystycznej Rynek. Podczas tygodniowych turnusów dzieci będą miały opiekę i towarzystwo rówieśników od godz. 8.00 do 16.00. Będzie dużo sztuki, ciekawych warsztatów i kreatywnej zabawy. Planowane są także wycieczki. Pierwsza grupa startuje już 6 lipca. Szczegóły i zgłoszenia: 504-676-972, zapisysar@gmail.com.

Młodzież, która ma ochotę sprawdzić się ratownictwie albo survivalu, powinna zainteresować się zajęciami survivalowo-militarnymi. To propozycja dla osób od 12 do 20 lat. W czasie zajęć uczestnicy spróbują swoich sił w strzelectwie, wspinaczce, terenoznawstwie i sztukach walki. Zajęcia będą organizowane w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego. Zgłoszenia: d.opoka@gtwgliwice.pl.

W sierpniu dla pełnych niespożytej energii gliwiczan przygotowano Gliwickie Lato w Mieście. Na boisku przy ul. Orkana będzie piłka nożna, rugby, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Więcej informacji na www.gtwgliwice.pl.