Aktualności | Wieczny romantyk w trasie

Wieczny romantyk w trasie

Bryan Adams (fot. M. Maas, licencja CC BY 2.0)

Wieczny romantyk w trasie

Opublikowane: 23.03.2023 / Sekcja: Kultura 

Kanadyjski muzyk i wokalista rusza w tournée promujące jego piętnasty w karierze krążek – „So Happy It Hurts”. Dla fanów piosenkarza mamy fantastyczną wiadomość – 18 grudnia Adams wystąpi w Arenie Gliwice. Bilety na koncert trafią do sprzedaży już w piątek 24 marca.

„Heaven”, „Summer of  '69”, „(Everything I Do) I Do It for You” – autora tych numerów pewnie nikomu przedstawiać nie trzeba. Bryan Adams jest rozpoznawalny na całym świecie – to niekwestionowana gwiazdą pop rocka. Wieczny romantyk na swojej ostatniej płycie, „So Happy It Hurts”, nawiązuje do wydarzeń, które w ostatnim czasie wywróciły do góry nogami świat, jaki znaliśmy – pandemii i lockdownu. W tytułowym utworze śpiewa o wolności, spontaniczności i emocjach, jakie towarzyszą mu, kiedy rusza w drogę.

Bryan Adams jest znany z tego, że szczególnie dobrze wypada w wersji live. Jego muzyka po prostu świetnie niesie się na koncertach. Warto się o tym przekonać, podczas jedynego w tej trasie koncertu w Polsce – w Arenie Gliwice (ul. Akademicka 50). Jedna z najnowocześniejszych hal widowiskowo-sportowych z pewnością będzie stanowić świetną oprawę dla show Kanadyjczyka. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 w poniedziałek 18 grudnia. Sprzedaż biletów (od 199 zł) zostanie uruchomiona o godz. 10.00 w piątek 24 marca na portalu Eventim.

banner