Aktualności | Dobre serca i muzyka będą rządzić miastem

Dobre serca i muzyka będą rządzić miastem

Graf. materiały organizatora

Dobre serca i muzyka będą rządzić miastem

Opublikowane: 24.06.2024 / Sekcja: Miasto  Rozrywka  Zdrowie  Kultura 

W sobotę (29 czerwca) ulica Średnia ponownie zamieni się w najradośniejsze miejsce w Gliwicach. Wszystko za sprawą „Hałasu Miasta” – imprezy, podczas której liczy się nie tylko dobra zabawa, ale i szczytny cel. Organizatorzy zapraszają na bezpłatne koncerty i przypominają o możliwych utrudnieniach w ruchu.

Podczas tegorocznej, 10. edycji „Hałasu Miasta” – cyklicznej imprezy łączącej dobrą zabawę z ideą pomagania i bycia razem – zagrają Oskar Mir, Wiewiórka na drzewie i Skorup & Live Bandziors. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00 przy ul. Średniej 12 i poprowadzi je zespół Pozyton Sound.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Natomiast w jej trakcie prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Krystiana Leśniaka – niepełnosprawnego podopiecznego stowarzyszenia „Cała Naprzód”. Spotkacie zatem wolontariuszy z puszkami i terminalem płatniczym.

Uwaga! W związku z imprezą kierowcy powinni liczyć się z czasowymi utrudnieniami – 29 czerwca od godz. 7.00 do 24.00 ul. Średnia będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Raciborskiej do ul. Szkolnej. W tym czasie dojazd do ul. Szkolnej będzie możliwy od ul. Plebańskiej.

Wydarzenie organizowane jest przez stowarzyszenie „Cała Naprzód” we współpracy z zespołem Wiewiórka na drzewie oraz Ministerstwem Śledzia i Wódki. 

Więcej informacji znajdziecie na ckvictoria.pl i w aplikacji [GAMA]. Warto śledzić również wydarzenie na Facebooku. (bb/ml)

Grafika informująca o czasowych utrudnieniach w ruchu