Aktualności | [GAMA] ma już rok!

[GAMA] ma już rok!

[GAMA] ma już rok!

Opublikowane: 20.03.2024 / Sekcja: Miasto  Kultura 

21 marca w Gliwicach będziemy nie tylko witać pierwszy dzień wiosny, ale także świętować pierwsze urodziny Gliwickiej Aplikacji Miejskich Aktywności! „Pokaż, że z kulturą Ci do twarzy” –  przyjdź na Rynek, zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół i bawcie się dobrze!

Już od roku korzystamy z [GAMY], czyli Gliwickiej Aplikacji Miejskich Aktywności. Z tej okazji Centrum Kultury Victoria chce Was jak najlepiej poznać. I zaprosić do wspólnej zabawy.

W godz. 13.00–17.00 każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie, napisać kilka słów o sobie i w ten sposób dać się poznać. Zdjęcia pojawią się w mediach społecznościowych CKV.

Czekamy na Was – niech powstaną piękne portrety uśmiechniętych i pełnych pasji ludzi, którzy kochają Gliwice.

W ciągu roku Gliwicką Aplikację Miejskich Aktywności na telefon pobrało blisko 5800 osób, a organizatorzy imprez wprowadzili do systemu ponad 2100 wydarzeń.

Przypomnijmy, że Gliwicka Aplikacja Miejskich Aktywności to źródło wiedzy o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, edukacyjnych i rozrywkowych w naszym mieście. Kalendarz uzupełniany jest zarówno przez miejskie instytucje, jak i zewnętrznych organizatorów. Zapowiedzi koncertów, spektakli, warsztatów, seansów filmowych – dla dzieci i dorosłych – dostępne są w kalendarzu. [GAMA] to baza takich miejsc jak m.in. muzea, kina, lokale gastronomiczne, hotele, biblioteki. Dzięki mapie każdy użytkownik może łatwo namierzyć interesujący go punkt i wyznaczyć trasę, która pozwoli do niego dotrzeć. Z kolei gotowe trasy spacerów i fotoretrospekcje to ciekawe propozycje dla tych, którzy chcą lepiej poznać Gliwice. (bb/CKV)

Baner z napisami