Aktualności | Sylwestrowa domówka w PreZero!

Sylwestrowa domówka w PreZero!

Sylwestrowa domówka w PreZero!

Opublikowane: 24.11.2023 / Sekcja: Miasto  Kultura 

Świetna muzyka, rozmowy do białego rana, a o północy toast – to plan na najlepszą imprezę sylwestrową. 31 grudnia w Gliwicach będziemy bawić się już od godz. 20.00. Sprawdźcie szczegóły, bo tej domówki nie można przegapić!

W tę wyjątkową noc każdy będzie mógł poczuć się jak na imprezie u najlepszych znajomych. W wielką chatę zamieni się PreZero Arena Gliwice – znajdzie się miejsce na salon, w którym królować będzie taneczna muzyka na żywo, mały pokój z rytmami prosto z tropików, sypialnię, w której czekać będą gry planszowe, a także… garden party ze stołami, kwiatami i sylwestrowym menu! Nie zabraknie też fotościanek, na których każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcia i zapamiętać gliwicką domówkę na długo!

O muzyczną oprawę sylwestrowej imprezy zadbają znani, energetyczni artyści.

  • RAT KRU – poznańskie duo muzyczne założone przez Witolda Skrzypczaka (Rat One) i Pawła HorboAwego (Papa Musta). Artyści tworzą muzykę techno-rap, odwołując się przy tym do brzmień muzyki klubowej lat 90. Odważnie balansują na granicy sztuki i kiczu, nigdy jednak jej nie przekraczając.
  • DJ TIGRE – występował na największych klubowych scenach w Polsce, Hiszpanii, Niemczech i rodzinnej Dominikanie. Doskonale miesza tropikalne rytmy, jak bachata, salsa, merengue i reggaeton. Kocha i umiejętnie wykorzystuje także afrobeat.
  • Mike Rif & Cubania – żywiołowy kubański wokalista i aranżer Mike Rif od ponad 4 lat przewodzi formacji Cubania, z którą występuje na różnych scenach, zawsze serwując publiczności świetną zabawę. Pełen temperamentu zespół wykonuje zarówno skomponowane przez Mike’a utwory, jak i znane covery kubańskie oraz hity latino. Z nim szykuje się prawdziwa muzyczna podróż po Karaibach!
  • DJ BABA – odnajduje się w każdym stylu muzycznym. Jego sercu najbliższa jest stylistyka reggaeton, moombathon, r&b, commercial house, ale ukształtowała go muzyka rockowa. W sylwestrową noc zagra jeszcze inaczej – od największych przebojów dyskotek lat 80. po klubowe nowości.

Z takim scenicznym składem jedno jest pewne – sylwester w Gliwicach zostanie zapamiętany! Impreza potrwa do godz. 3.00, bilety są dostępne online na eventim.pl.

Zapraszają Miasto Gliwice, Centrum Kultury Victoria i PreZero Arena Gliwice. Więcej na ckvictoria.pl.

Plakat promujący imprezę sylwestrową w Gliwicach Plakat prezentujący zdjęcia artystów, którzy wystąpią podczas sylwestra w Gliwicach