Aktualności | Zaprezentuj swój talent podczas Wieczoru Nowych Twórców

Zaprezentuj swój talent podczas Wieczoru Nowych Twórców

Fot. Pexels

Zaprezentuj swój talent podczas Wieczoru Nowych Twórców

Opublikowane: 23.11.2022 / Sekcja: Miasto  Kultura 

Piszesz wiersze, ale żaden z nich nie ujrzał jeszcze światła dziennego? A może komponujesz własne utwory muzyczne, które do tej pory usłyszeli tylko Twoi sąsiedzi zza ściany? Przestań tworzyć do szuflady i daj się poznać szerszemu gronu odbiorców podczas „Wieczoru Nowych Twórców” w Stacji Artystycznej Rynek.


Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 listopada, o godz. 18.00 w siedzibie Stacji Artystycznej Rynek (Rynek 4/5). Wydarzenie skierowane jest do każdego, kto chciałby zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności, do czego zachęcają organizatorzy – Stowarzyszenie GTW Gliwice oraz Stacja Artystyczna Rynek. Zapraszamy Was – Nowych Twórców – abyście przyszli do nas i zaprezentowali swoje dzieło. Dajemy Wam przestrzeń, czas i coś ciepłego do picia – wysłuchamy każdego.


Z tej propozycji skorzystali już uczestnicy pierwszego spotkania w ramach „Wieczoru Nowych Twórców”, który odbył się w październiku. Jak deklarują pomysłodawcy – wydarzenie spotkało się z ciepłym odbiorem – stąd decyzja o kontynuowaniu cyklu.


Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku https://www.facebook.com/events/1170832643641716. (ml)
 

Plakat promujący wydarzenie